Samoobsługowe myjnie samochodowe, produkowane przez firmę „PHU Jan Andruchowicz”, służą do samodzielnego ręcznego mycia samochodów, za pomocą wody ze środkami chemicznymi, podawanymi pod wysokim ciśnieniem. W zależności od planowanej liczby stanowisk oraz warunków usytuowania działki, myjnie można konfigurować w postaci modułów technicznych usytuowanych między stanowiskami mycia, kontenerów technicznych lub innych pomieszczeń do tego przeznaczonych.

                                                                                                             

Kontener techniczny wykonany jest przeważnie z płyty warstwowej. Wielkość kontenera oraz rozmieszczenie urządzeń, może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Kontener montowany jest najczęściej w centralnej części myjni, co daje jej usystematyzowany i estetyczny wygląd.

Urządzenia można umieścić również w dowolnym pomieszczeniu gospodarczym, które znajduje się w niewielkiej odległości od stanowisk mycia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moduł techniczny wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej lub ze stali węglowej malowanej     proszkowo antykorozyjnymi powłokami lakierniczymi w dowolnym kolorze. Wnętrze modułu jest izolowane termicznie. Wygodny dostęp do urządzeń zapewniają drzwi usytuowane po obu stronach modułu. Myjnie modułowe polecane są na inwestycje budowane na niewielkich powierzchniach.

 

Każde stanowisko mycia wyposażone jest w panel sterowniczy zamocowany do słupa wiaty lub zakotwiony do podłoża. Panele wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich trwałość i wygodę użytkowana. Na panelu znajduje się przyciski do uruchomienia poszczególnych programów mycia. Uruchomienie programów następuje za pomocą monet lub żetonów. Czasy pracy na poszczególnych programach ustawiane są indywidualnie, dzięki czemu są one dostosowane do poniesionych kosztów.

 

Charakterystyka programów mycia

           

1. STOP                  2. Mycie bezdotykowe            3.Mycie szczotką                4. Spłukiwanie                   5. Woskowanie              6. Nabłyszczanie